1. Не важливо де ви, головне щоб поруч була дорога. Один хлопець в Угорщині розказав мені, що його знайомий стояв на виїзді з Будапешту з табличкою Лондон і все було чудово.
  2. Розмовляти чи не розмовляти вирішуєте не ви, а водій. Є багато водіїв, які хочуть, щоб їх вислухали, а є багато які хочуть послухати чогось хорошого із різнобарвного життя мандрівників.
  3. Не можна стопити перед і після мостів, за поворотом, на підйомах чи спусках. Найкраще що з вами буде – це ігнор.
  4. В першу чергу автостоп – це позитив, тому не ображайтесь на людей, які можуть вам запропонувати подорожувати за гроші або ж показати середній палець (у мене і таке було).
  5. В країнах де є автобани потрібно стопити на заправці яка розташована чітко з тієї сторони в яку вам потрібно рухатися.
  6. Не плануйте досконало подорож. Одного разу я планував потрапити в Рим, але доля мені підкинула кращі речі і я чудово затусив в Празі, Дрездені, Берліні та Варшаві.
  7. Ніколи не розчаровуйтесь. Буває так, що сьогодні тобі ніхто не зупиняється, а завтра тебе провозять в місце призначення та ще й водій вписку пропонує.
  8. Забудьте про погоду. У природи не має поганої погоди, є тільки поганий одяг у людей.
  9. Логіка і інтуїція мають бути поєднані. Оскільки ймовірність зупинити авто не підкоряється законам то потрібно обирати маршрут для стопу з використанням і логіки, і інтуїції одночасно.
  10. Даруйте вашим водіям листівки, робіть з ними селфі, додавайте їх на Фейсбуці і діліться своїм досвідом з іншими (адже завжди знайдеться той, хто його потребує).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Pin It on Pinterest

Share This

Не забудь поділитися

Не забудь поділитися з друзями!