Одразу треба сказати що 2017 рік обіцяє бути роком ще більшого розвитку авіасполучення України із світом. Саме тому sproba2.hostenko.com вирішив коротко описати чого чекати і які прогнози. В першу чергу треба відмітити, що WizzAir повільно, але впевнено повертається в Україну і кількість рейсів збільшується. У 2016 році ми отримали змогу дешево літати в Ґданськ, Ганновер, Вроцлав та Братиславу. Що ж нам принесе 2017 рік? А він нам принесе ось що:

airBaltic: з 26 березня відкривається сезонний рейс Одеса — Рига.
Air Astana: з 1 червня відновлюється рейс Київ(Бориспіль) — Астана.
Alitalia: з 2 червня відкривається прямий рейс Київ(Жуляни) — Рим.
LOT: з 26 лютого відкривається щоденний рейс Київ(Жуляни) — Варшава.
Turlkish Airlines: з 30 березня відкривається прямий рейс з Харкова в Стамбул.
Wizz Air: три нових рейси із київського аеропорту Жуляни. З 1 липня — Варшава, з 25 серпня — Нюрнберг, з 26 серпня — Копенгаген.
Yanair: в літньому сезоні будуть рейси з Харкова в Тбілісі і Батумі.

Є велика ймовірнсть того, що Ryanair ввійде на ринок України у 2017 році. Як ми знаємо на рахунок цього уже публікувалося багато матеріалів у ЗМІ. Крім того, WizzAir скоріш за все знову полетить у Львів, а це означатиме для багатьох жителів України що не буде обов’язкової потреби їхати в Польщу чи Київ, щоб відправитися у бажане місце, адже із дешевим WizzAir-ом можна буде легко добратися до якого-небудь аеропорту у ЄС.

Всім гарних польотів, щасливого 2017 року та непосидючості вдома!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Pin It on Pinterest

Share This

Не забудь поділитися

Не забудь поділитися з друзями!